Anasayfa - Başkanın Mesajı

Başkanın Mesajı

      BOKS CAMİASI HEP BİRLİKTE EL ELE...
     Amacımız; Türk Boksunu Dünya'da boksta söz sahibi olan ülkeler seviyesine getirmek ve hep birlikte, elbirliği ile mücadele etmektir, Türkiyemizi, Bayrağımızı, İnsanımızı en iyi şekilde temsil etmek ve hak ettiğimiz yerde hep birlikte tüm camia olarak yerimizi almaktır.
      Yıllarca Türk Boksu sen ben kavgası içerisine sokularak zarar görmüştür, konular malumunuzdur. Türk Boksu bu saatten sonra kısır çekişmeleri kaldırmaz düşüncesindeyim ve bir an önce camianın çoğunluğunun istediği arzu ettiği ve Boks Federasyonunu yönetebilecek, ayağa kaldırabilecek, herkese eşit mesafede, çalışana üretene hakkını verecek, camia olarak saygınlığı olan, tanınan, değerli bir arkadaşımızın önderliğinde bizlerde kendisine gerek maddi gerekse manevi olarak destek verip Türk Boksunu arzu ettiğimiz hedeflere taşımalıyız. Türk Boksörü bunu yapabilecek güce, yeteğe ve azme sahiptir, Türk Antrenörüne, yetiştirmeye, üretmeye, alt yapıya önem vererek yeni cevherler çıkarması için destek sağlanmalı, yetiştirdiği boksörünün yanında her daim yer almalıdır, başarı bu şekilde kaçınılmazdır. Başarılı antrenörler hem Milli Takım ile hemde ekonomik olarak ayrıca ödüllendirilmeli antrenörler arasında tatlı bir rekabet ortamı sağlanarak bir yarış sürecine girilmelidir.
     Değerli Boks Camiamız;sizleri tanımaktan sizlerin arasında olmaktan dolayı çok mutluyum,ayrı onur duyuyorum, Boks bana ayrı bir heyececan katıyor şüphesiz,başta da belirtiğim gibi,Bayrağımız dalgalanmayı,İstiklal Marşımız söylenmeyi,Türk İnsanı güzel yerlere gelmeyi hak ediyor.
       Gelin bunun için el birliği ile mücadele edelim. Saygı ve sevgilerimle. Allah'a emanet olun...Mustafa KOÇİNOĞLU

Trabzon Boks Spor Kulübü Başkanı
Boks Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi

En Son Güncelleme: 01.11.2011

 
TrabzonBoksKulubu ©. Email: info@trabzonbokskulubu.com
Powered By Gülnet İnternet Hizmetleri ®
Kapat
Kapat
Kapat